Wyprzedaż sprzętu

Poniżej lista sprzętu, który w tej chwili wyprzedajemy.

MARTIN MAC 700 Profile

Sprzedamy używane ruchome głowy Martin Mac 700 Profile + case Martin, 100% sprawne, stan bardzo dobry.

Najbardziej riderowe spoty w Polsce i nie tylko.

Równe haki, omegi, oryginalne skrzynie Martin.

Sprzedajemy najlepiej komplet 6 szt.

Dostępne od ręki w Polsce - Wronki k.Poznań

3 miesiące gwarancji  !!!

MAC 700 Profile to pierwsze urządzenie firmy Martin z lampą o mocy 700 W. Jego największe zalety to wysoka jasność (światło lampy wzmacniane jest przez wielowarstwowy reflektor), system mieszania barw CMY, ekstremalnie niski poziom hałasu, wyjątkowo szybki i płynny ruch PAN i TILT, tarcza animacji i dwie tarcze gobo oraz elektroniczny balast – a wszystko to w poręcznej obudowie znanej już z modelu MAC 550.

Kolor

MAC 700 Profile jest wyposażony w system mieszania barw CMY (dotychczas stosowany w urządzeniach profilowanych o największej mocy), posiada również konwencjonalne tarcze kolorów z ośmioma wymiennymi filtrami dichroicznymi, co pozwala na uzyskiwanie dowolnych barw oraz płynne przechodzenie między nimi.

Efekty

Pełna gama efektów świetlnych zapewnia obrotowa, indeksowana tarcza z sześcioma gobo wspomagana przez stacjonarne tarcze z dziewiocioma gobo. Szklane lub metalowe gobo można szybko i bardzo łatwo wymienić. Dodatkowe efekty zapewniają różnorodne funkcje „drgań” gobo oraz ciągły obrót tarcz.

Cecha reflektora MAC 700 Profile, która wyróżnia go spośród większości produktów o podobnych parametrach, jest system animacji gobo. Dołączona do produktu tarcza animacyjną można łatwo wymienić na inną (producent oferuje ich kilkadziesiąt). Całość sterowana jest przy pomocy systemu DMX i pozwala na uzyskanie animowanych efektów, takich jak zachmurzone niebo czy ruchomy płomień.

Dodatkowe efekty świetlne tworzy: obrotowy, wymienny trzykrotny pryzmat, mechaniczny iris (pozwala on precyzyjnie i szybko dostosować wielkość promienia do potrzeb konkretnego efektu) oraz pełnozakresowy dimmer/shutter, który umożliwia uzyskanie bardzo płynnych przejść barw lub efektów i zapewnia dokładną regulację natęenia emitowanego światła. Uzyskiwane efekty stroboskopowe mogą mieć częstotliwości do 10Hz.

Budowa i sterowanie

MAC 700 Profile ma budowę modułową (pomysł został zaczerpnięty z najwyższej serii MAC 2000), która zapewnia szybki dostęp do najczęściej wymienianych elementów. Wbudowane czujniki temperatury połączone z nowymi, bardzo cichymi wentylatorami, redukują poziom szumu generowanego przez urządzenie. Nowoczesne silniki napędzające oraz innowacyjny system kontroli sterowania zapewniają szybki ruch w bardzo szerokim zakresie – 540st. Pan, 246st. Tilt. Dodatkowe systemy: inteligentnej korekcji położenia oraz blokady położenia Tilt zapewniają ochroną przed przypadkowym poruszeniem („wybiciem” z zamierzonej pozycji), a także ułatwiają przenoszenie urządzenia.

DANE TECHNICZNE

Lampa 700W HTI
Focus 2m do nieskonczoności
Zoom 14st. - 30st.
Dimmer mechaniczny
Strobo Hz od 2 do 10 Hz
Tarcze kolorów
Ilość kolorów na tarczy
Wymienne kolory tak
CMY tak
Tarcze gobo obrotowe
Gobo Index tak
Inne Tarcze Efektowe 1 tarcza gobo nieobrotowych
Zakres ruchu Pan / Tilt 540st. / 246st.
Iris tak
System Pamięci Pozycji -Feedback tak
Sterowanie DMX (23 lub 31 kan.)
Wymiary (dł / szer / wys)
Waga 34,5 kg
Opcjonalne akcesoria www.martin.com  
Tarcza Animacji tak
Blokada położenia Tilt tak
Skrzynia Transportowa opcjonalnie
Cyfrowy Panel Sterowania tak